tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Dumka wraz z trójką rodzeństwa trafiła na początku wakacji do schroniska w Różannie. Wszystkie maluchy były bardzo zaniedbane, ona natomiast prezentowała się zdecydowanie najlepiej. Można powiedzieć, że to największa sunia w miocie. Obecnie ma ok. 9 miesięcy. Jest bardzo wesołym i żywiołowym psiakiem. Uwielbia harce na trawie, gonitwy za zabawkami i rodzeństwem. Jest pieszczochą i chętnie przebywa w ludzkich objęciach. Będzie średniej wielkości ? okolice kolana.
Dumka niedawno przeżyła prawdziwe piekło. Została dotkliwie pogryziona w boksie. Nie stawała na tylną łapę i mocno krwawiła. Okazało się, że po wewnętrznej stronie łapy ma jeszcze poważniejsze obrażenia. I dodatkowo rany na szyi.
Dumka trafiła natychmiast do lecznicy. Rany zostały oczyszczone i zaszyte. Mała odpoczywa po ciężkich przeżyciach. Po skończonym leczeniu będzie musiała wrócić do schroniska. Z pewnością będzie to dla niej traumatyczne przeżycie.
Dumkę może uratować szybka adopcja. Jest spokojna i ładnie chodzi na smyczy. Nie boi się jazdy samochodem. Będzie także wysterylizowana.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po 16.00) lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

Uwaga! Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego

Zapraszamy wszystkich o wielkim sercu o przyłączenie się do TPZ. Praca nie jest łatwa, ale satysfakcja ogromna.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (803) z dnia 30 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »