tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sławno

 Za miesiąc otwarcie

 
Przy strażnicy OPS w Prymusowej Woli powstaje świetlica






Do strażnicy OSP w Prymusowej Woli dobudowany został nowy piętrowy budynek przeznaczony na świetlicę. Obecnie trwają tu prace wykończeniowe. Świetlica ma być gotowa za miesiąc.
Przetarg ogłoszony w maju wygrała lokalna firma ?Mix?Bud?. Na plac budowy pracownicy weszli pod koniec czerwca. Po wykonaniu prac przygotowawczych i wylaniu fundamentów powstał zarys piętrowego budynku z nową konstrukcją i pokryciem dachu. Wstawiono już okna i drzwi, a całość ocieplono. Z zewnątrz pozostało więc wykonanie elewacji i obróbek blacharskich. Wokół budynku powstanie opaska i chodnik z kostki brukowej. Nieco więcej pracy pozostało wewnątrz, budynek trzeba bowiem wykończyć. Zadanie objęło wykonanie wszelkich instalacji, otynkowanie i umalowanie ścian, wykonanie podłóg i wyłożenie schodów. Konieczne były również prace adaptacyjne w istniejącej części budynku.
Zgodnie z założeniami na parterze budynku znajdą się pomieszczenia gospodarcze i socjalne, biuro i szatnia. Na piętrze zaś mieścić się będzie sala świetlicowa. W ramach zadania świetlica zostanie też wyposażona.
Koszt inwestycji przekroczył 800 tys. zł. Zadanie zostało dofinansowane ze środków unijnych, w ramach działania ?Odnowa i rozwój wsi? PROW.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (798) z dnia 26 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »