tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Z wizytą w hospicjum

 


Tradycyjnie już z okazji świąt młodzież Zespołu Szkół im. Jana Brzechwy wraz z członkami Szkolnego Koła PCK z ZSS nr 3, odwiedziła chorych przebywających w Zakładzie Opiekuńczo?Leczniczym Szpitala Rejonowego. Jak zwykle zostali przyjęci bardzo serdecznie.
Obecnie na oddziale przebywa trzydzieścioro podopiecznych. Są to ludzie obłożnie chorzy, potrzebujący stałej opieki. Społeczność uczniowska złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Podzieliła się z nimi jajkiem i chlebem oraz obdarowała ich własnoręcznie wykonanymi kartami świątecznymi. Uczniowie nie zapomnieli również o personelu przekazując mu świąteczne stroiki. Personel szpitala odwdzięczył się dzieciom i ich opiekunom słodkim poczęstunkiem. W imieniu uczniów z ?trójki? życzenia świąteczne przekazały Julita Marecka i Julita Kopińska z klasy IIIa, Oskar Lasota (IIIb), Anna Siedlecka i Monika Pawlik (IIId). Towarzyszyła im opiekunka koła, Ewa Cholewka. W imieniu uczniów ZS im. Jana Brzechwy życzenia złożyli: Małgorzata Wiktorowicz, Daniel Dąbrowski, Damian Szczeciński, Łukasz Feliński, Kinga Deka. Uczniowie z ?Brzechwy? do hospicjum przyszli z opiekunkami Jolantą Jobczyk, Ewą Krakałą i Izabela Rogulską. Opiekunka Szkolnego Koła PCK, Ewa Cholewka za naszym pośrednictwem pragnie serdecznie podziękować Andrzejowi Wijacie i Agnieszce Goworek za pomoc w przygotowaniu kart świątecznych oraz stroików dla chorych.
Podopiecznym z hospicjum wizyta dzieci dostarczyła wiele radości i wzruszeń oraz pozwoliła poczuć magię świątecznej atmosfery.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »