tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Z tanecznych parkietów

 

Mateusz Jakubczyk i Kaludia Brysk oraz Patryk Niebudek i Katarzyna Chwaścińska wytańczyli drugie miejsca na XIII ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego o Puchar Puszczy Kozienickiej, rozegranym 18 marca w Kozienicach. Mateusz i Klaudia stanęli na drugim stopniu podium w rywalizacji par 12?, 13?letnich w klasie E. W tej samej kategorii czwarte miejsce wytańczył kolejny duet TICO: Mateusz Ciupa i Julia Cuper.
Szczególnie dobre wyniki tancerze z Opoczna zanotowali w rywalizacji par E?klasowych, w kategorii wiekowej powyżej 15 lat, gdzie w finale wystąpiły aż trzy duety reprezentujące Opoczno. Na drugim miejscu uplasowali się wspomniani już Patryk i Kasia, wyprzedzając trzecię i czwartą parę turnieju: Krzysztofa Pokrzywkę i Katarzynę Lewochę oraz Huberta Nieradkiewicza i Patrycję Szczypińską.
W finałach kozienickiego turnieju wystąpili również Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat, zajmując V miejsce w rywalizacji 14?, 15?latkoów, w klasie tanecznej C.
Również na V miejscu, tyle że w kategorii par do 13 roku życia w ukończyli rywalizację w klasie C Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, którzy tego samego dnia rywalizowali na turnieju tańca w Kłobucku.
W najbliższą niedzielę początkujący tancerze TICO wystartują na ogólnopolskim dziecięcym turnieju tańca w Kielcach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (767) z dnia 23 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »