tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Z tanecznych parkietów

 Na trzecim miejscu para Dróżdż ? Barańska


W ostatnich tegorocznych turniejach sportowego tańca towarzyskiego z dobrej strony pokazali się tancerze Centrum Tańca i Ruchu TICO.
Na rozgrywanym w Skarżysku?Kamiennej, "VIII Ogólnopolskim turnieju tańca towarzyskiego o puchar prezydenta Skarżyska?Kamiennej" reprezentanci Opoczna stanęli na podium. W kategorii 14? i 15?latków w klasie E trzecie miejsce w łącznej punktacji ośmiu tańców wytańczyli Kamil Dróżdż i Marta Barańska. Dla podopieczni Tomasza Miękusa był to pierwszy start od czerwca po przerwie spowodowanej kontuzją partnera.
Na tych samych zawodach na czwartym miejscu uplasowali się Mateusz Jakubczyk i Klaudia Bryks, startujący również w kategorii wiekowej 14?15 lat, ale w klasie tanecznej D.
Z równie dobrej strony pokazał się inny opoczyński duet: Mateusz Ciupa i Julia Cuper, którzy na tanecznych zawodach w Warszawie sklasyfikowani zostali na czwartym miejscu w rywalizacji par D?klasowych, w kategorii wiekowej 14?, 15?latków.
Przed tancerzami TICO teraz krótka przerwa świąteczna, a od stycznia w grupie zawodników sportowego tańca towarzyskiego pojawią się nowe duety, które miejmy nadzieję pójdą w ślady starszych kolegów.
Informujemy, że rozpoczynają się nowe nabory do sekcji tanecznych TICO: tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży, hip?hop, zumba kids oraz tańca dla dorosłych.
Szczegóły w następnym numerze Tygodnika Opoczyńskiego TOP oraz na stronie www.centrumtico.pl


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (859) z dnia 20 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »