tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Z centymetrem

 

Ile wynosi przestrzeń od dolnej listwy przedniego zderzaka do ziemi w twoim aucie? Jeśli mniej, niż 15 cm ? nie waż się parkować przodem, bo możesz uszkodzić samochód. Bo właśnie 15 cm może wynosić wysokość krawężnika przy miejscu parkingowym.
Obrazki, gdy auto usiłuje odjechać, zostawiając część zderzaka to powszechność. Jednego tylko dnia, idąc ulicami Westerplatte i Skłodowskiej?Curie, byłam świadkiem aż czterech takich sytuacji. Nic więc dziwnego, że widząc ekipę remontującą ul. Skłodowskiej?Curie i (jak na życzenie) ustawiającą krawężniki, podeszłam, by zapytać się kierownika, czy jest jakiś przepis lub norma określająca wysokość krawężników przy miejscach parkingowych. Dowiedziałam się, że mogą one wznosić się na wysokość od 2 do 15 cm, w zależności od założeń projektanta. Oni, drogowcy, po prostu muszą trzymać się założeń projektu.
Uzbrojona w taką wiedzę podeszłam do swojego samochodu. Uff, ja nie muszą się martwić. Mam 0,5 metra luzu, więc krawężniki mi nie straszne. A ile jest w Państwa wozach?


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (728) z dnia 24 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »