tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Złoto, srebro i brąz

 
Znaczącym sukcesem młodych szachistów powiatu opoczyńskiego zakończył się turniej „Ferie z szachami” zorganizowany w ubiegłą niedzielę przez MOSiR w LegionowieMedaliści Adam Wołonkiewicz, Szymon Rzepka i Jakub Błażejewicz


Wśród licznie przybyłych zawodników z takich ośrodków jak Warszawa, Legionowo Jabłonna i Mława nasi szachiści nie tylko wynikami, ale i sportową postawą zasłużyli na szczególne uhonorowanie.
W kategorii uczniów klas gimnazjalnych pierwsze miejsce zdobył drzewiczanin Adam Wołonkiewicz z wynikiem 6,5 pkt w dziewięciu rozegranych partiach. W kategorii klas I–II Szymon Rzepka, reprezentujący Szkółkę Szachową „Primus” Opoczno zajął drugie miejsce. Ten młodziutki szachista praktycznie każdy turniej, w którym bierze udział, kończy na miejscu medalowym. Wreszcie w kategorii klas III–IV Jakub Błażejewicz, również reprezentant „Primusa”, zakończył zmagania na miejscu trzecim. Obaj wymienieni zawodnicy w dziewięciu rozegranych partiach sześciokrotnie odnieśli zwycięstwa, a trzy razy musieli się jeszcze uznać za pokonanych. Ponadto Jakub za swą sportową postawę został wyróżniony przez sędziów zawodów specjalną nagrodą fair–play.
Rezultaty medalistów i pozostałych naszych zawodników biorących udział w turnieju przyniosły satysfakcję samym szachistom, ich rodzicom oraz opiekunom i instruktorom – Marianowi Kozłowskiemu, Mieczysławowi Wojciechowskiemu, Jackowi Karnickiemu. Z optymizmem należy zatem patrzeć na przyszłe turniejowe starty szachowych mistrzów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (712) z dnia 4 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »