tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Złota Jaskółka

 

Miło jest, gdy o naszych ludziach czy firmach z terenu opoczyńskiego dobrze mówią i piszą. Cieszy też, gdy sięgają po najwyższe laury, wygrywają konkursy. Bo - choć nie jest to nasza, redakcyjna zasługa, to i tak czujemy się dumni, że chwalą i doceniają „naszych”.
Kapituła II Konkursu „Mistrz rolnictwa i przetwórstwa” przyznała tytuł Championa Roku 2009 w kategorii mięso i wędliny Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego „Nowakowski” z Dąbrowy (gm. Sławno). Jego wyroby oceniono najlepiej spośród 417 firm z terenu całego kraju - a to chyba o czymś świadczy!
O zdobytym tytule zdecydowały wyniki badań sondażowych, które rozpoczęły się w lutym i trwały do 10 listopada. Badania prowadzone były różnymi metodami, a ich główną zaletą było to, że przebiegały cyklicznie. Miały na celu ocenę jakości produktów, a najważniejszym weryfikatorem byli klienci, którzy je kupowali. Dla klienta, który idzie do sklepu, ważna jest marka oraz to, by dany produkt był dobry, smaczny i w miarę tani. Gdy sklepowe półki wręcz uginają się od wielu produktów rozmaitych producentów, gdy wciąż bombardowani jesteśmy reklamami to właśnie klient decyduje, który produkt jest najlepszy i spełnia wszystkie jego oczekiwania jakościowe, smakowe i cenowe. Zaczyna więc, po skosztowaniu, polecać dany produkt swoim znajomym i taka reklama (pocztą pantoflową) jest dla nas, klientów, wciąż najbardziej miarodajna, bo przecież nie będziemy polecać swoim bliskim niczego, co nie jest dobre, prawda?
My już nie musimy mieszkańców opoczyńskiego przekonywać do produktów ZPM „Nowakowski”, bo firma jest tu wszystkim dobrze znana i ceniona. Teraz, po raz kolejny, o smaku i jakości wędlin mogli się przekonać klienci z innych regionów kraju. Najwyraźniej tak im smakowało, że dali najwyższe oceny, które pozwoliły firmie z małej Dąbrowy pokonać nawet gigantów z dużych miejscowości. Uroczysta gala połączona z wręczaniem nagród i wyróżnień odbędzie się w sobotę, 11 grudnia, w Sosnowcu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (648) z dnia 11 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »