tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Finanse

 Złota 30

 


Taką nazwę nosi skierowany do bezrobotnych projekt realizowany przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego z udziałem środków unijnych. Zakłada on wszechstronne ? w tym finansowe ? wsparcie w uruchomieniu własnej działalności gospodarczej.
Projekt jest skierowany do młodych mieszkańców województwa łódzkiego, w wieku do 30 lat życia, bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, które chcą założyć i co najmniej przez rok prowadzić na terenie województwa własną działalność gospodarczą. O udział w nim nie mogą się ubiegać uczący się w trybie dziennym, osoby, które posiadały wpis do EDG, CEIDG, były zarejestrowane w KRS, prowadziły działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 m?cy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu lub osoby, które otrzymały wcześniej wsparcie finansowe na uruchomienie lub prowadzenie działalności gospodarczej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W ramach projektu wsparciem objętych zostanie 40 osób. Jego uczestnikom zapewnione zostaną szkolenia i doradztwo z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej (komponent obowiązkowy ? dla wszystkich uczestników), ale także wsparcie finansowe. Projekt zakłada, że 34 uczestników otrzyma bezzwrotną dotację do 30 tys. zł. Ponadto dla 34 osób przygotowano wsparcie pomostowe podstawowe ? do 1,6 tys. zł przez 6 miesięcy, a dla 10 również wsparcie pomostowe przedłużone ? do 1,6 tys. zł przez kolejnych 6 miesięcy.
Zainteresowani udziałem w projekcie już mogą składać wnioski. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej projektu: www.larr.lodz.pl w zakładce "projekty własne".


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
W dziale Finanse dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »