tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 XXXI Opoczyński Bieg Trzeźwości

 


19 września odbędzie się kolejna edycja Opoczyńskiego Biegu Trzeźwości. Prezentujemy główne założenia regulaminu.
Cele imprezy: * popularyzacja biegów ulicznych i form spędzania czasu wolnego w imię szeroko rozumianej trzeźwości * podnoszenie sprawności fizycznej przez dzieci i młodzież.
Organizatorzy: TKKF Opoczno, Urząd Miejski, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (sponsorzy ? komisja i UM).
Termin i miejsce: 19 września, godz. 10.00, zbiórka na placu MDK, gdzie zostaną przeprowadzone biegi.
Uczestnictwo: mogą startować tylko uczniowie placówek oświatowych gminy Opoczno.
Nagrody: * za zajęcie miejsc 1?3. w każdym biegu oddzielnie dla dziewcząt i chłopców medale oraz nagrody rzeczowe w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych * w biegu przedszkolaków upominki dla każdego uczestnika * każdy uczestnik otrzymuje napoje i słodycze.
Postanowienia końcowe: * każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać zgodę lekarza * bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne * organizator zastrzega sobie prawo łączenia kategorii wiekowych * uczestników biegu obowiązuje estetyczny strój sportowy * organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaginione rzeczy * interpretacja regulaminu należy do organizatora.
Uwaga, w biegu mogą brać udział wyłącznie zawodnicy, których opiekunowie lub dyrektorzy przedszkoli i szkół zgłoszą na imiennych listach w danej kategorii. Zgłoszenia do 16 września przyjmowane są w Urzędzie Miejskim ? Wydziale Promocji Kultury i Sportu (budynek E).


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (896) z dnia 12 Września 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »