tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wzruszyli babcie i dziadków

 
Obchody Dnia Babci i Dziadka są wieloletnią tradycją Przedszkola Samorządowego. Zawsze gromadzą tłumy gości, którzy z przejęciem oglądają występy swoich wnuczątMałe kowbojki i mali kowboje z przedszkola


Tegoroczne uroczystości zostały podzielone na trzy dni, ponieważ każda z ośmiu grup przygotowała własny program artystyczny. Dzieci zaprezentowały m.in. jasełka oraz tańczyły krakowiaka, poloneza, tańce góralskie i kowbojskie.
Dopełnieniem każdego występu były piękne stroje, których drzewickie przedszkole ma wyjątkowo dużo. W tym roku bogata garderoba powiększyła się jeszcze o stroje dla kowbojów. Wystąpiły w nich dzieci czteroletnie.
- To naprawdę wzruszające przedstawienie - komentowali po występach goście. Niejednej babci w oku zakręciła się łezka. Szczęścia nie kryli również dziadkowie.
Po części artystycznej wszyscy byli zapraszani na słodki poczęstunek w miłej, rodzinnej atmosferze. Dziękując za zaproszenie goście nie kryli podziwu dla małych artystów, pracy nauczycielek i całego personelu placówki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (656) z dnia 5 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »