tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wzruszająco w przedszkolu

 
W czwartek, 27 czerwca w Przedszkolu Samorządowym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013Kolejny rocznik sześciolatków opuścił mury Przedszkola Samorządowego


Zgodnie z tradycją, sześciolatki opuszczające przedszkolne mury zaprezentowały program artystyczny, przygotowany wspólnie z wychowawczyniami. Wystąpiły przed rodzicami, gronem pedagogicznym, gośćmi i pozostałymi dziećmi.
Część oficjalna była okazją do podsumowań. Dyrektorka Anna Witczak serdecznie podziękowała osobom, które poprzez swą prace i zaangażowanie sprawiają, że placówka funkcjonuje wzorowo. Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Maria Teresa Nowakowska oraz burmistrz Janusz Reszelewski pogratulowali wszystkim troszczącym się o to, by drzewickie przedszkole było miejscem, do którego chce się wracać, a wspomnienia o nim wywołują uśmiech na twarzy. Głos zabrali również gminni radni Krystyna Swęd, Marek Sarwa oraz Jan Gmaj, aktywnie działający na rzecz przedszkola. Uczestnicząca w spotkaniu dyrektorka SP w Drzewicy, Renata Smolarek odebrała listę dzieci, które od września rozpoczną edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej.
Na zakończenie wszyscy obecni spletli ręce w uścisku przyjaźni i zatańczyli wspólnie z dziećmi żegnającymi się z przedszkolem. Wzruszenie udzieliło się każdemu. Łez nie kryli szczególnie rodzice i nauczycielki.
Dziękując za przybycie, dyrektorka życzyła zebranym spokojnych i udanych wakacji.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (834) z dnia 5 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »