tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Występy tenisistów STZ Return Opoczno

 
Wimbledon nie zatrzymuje naszych zawodników przy telewizorachOd lewej: Kacper Wereszka i Maksymilian Piechna po wręczeniu pucharów z kolegami z innych klubów


W miniony weekend w Zduńskiej Woli odbyły się Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie ziemnym do lat 12. Z opoczyńskiego klubu wystartowało dwóch zawodników ? Maksymilian Piechna oraz Kacper Wereszka.
Turniej przeprowadzony systemem grupowym pozwolił na rozegranie dużej liczby meczów. Ostatecznie Maks zajął 9. miejsce, a Kacper, który grał również w deblu, zajął 3. miejsca zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Warto zaznaczyć, że chłopcy rywalizowali z zawodnikami starszymi od siebie.
W ostatnim okresie lepsze starty, po krótkiej przerwie, zaliczył nasz kadet Janek Malmon. Dzięki dobrej grze został powołany do kadry województwa i będzie reprezentował Łódzkie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Podczas najbliższego pikniku rodzinnego na orliku przy ul. Kossaka STS Return zaprezentuje, jak fajnie można bawić się tenisem. Zawodnicy klubu wraz z trenerami pokażą wesoły trening oraz umożliwią popróbowanie pierwszych odbić. Zapraszają wszystkich chętnych!


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »