tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Wystartował "Akropol"

 
Ruszyła rekrutacja do największego w Polsce programu stypendiów licealnych ?Akropol? Edukacyjnej Fundacji im. Romana Czerneckiego EFC

Kolejnych stu młodych ludzi może otrzymać stypendia na cały okres nauki w liceum. Po stypendia można się zgłaszać drogą elektroniczną do 14 marca 2012 roku.
Program stypendialny ?Akropol? skierowany jest do zdolnej młodzieży pochodzącej z terenów wiejskich, kończącej gimnazjum. Osoby, które zgłoszą się do programu i pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny oraz zostaną zakwalifikowane do programu przez komisję stypendialną mogą liczyć na wsparcie podczas całego okresu nauki w najlepszym liceum w regionie. Dodatkowo fundacja rozwija pasje stypendystów organizując i finansując młodzieży m.in. warsztaty, szkolenia, wyjazdy i naukę języków obcych.
Program przeznaczony jest dla wszystkich uczniów trzeciej klasy gimnazjum, którzy są mieszkańcami terenów wiejskich, żyją poniżej minimum socjalnego, obliczanego na podstawie średniego dochodu na każdą osobę w rodzinie i uzyskali w pierwszym semestrze trzeciej klasy gimnazjum średnią ocen minimum 4,75 bądź są finalistami kuratoryjnego konkursu przedmiotowego.
Aby ubiegać się o stypendia należy wypełnić formularz on?line, który przesłany zostanie automatycznie do właściwego koordynatora wojewódzkiego Fundacji oraz sprawdzić stronę www Fundacji w dniu 30 marca, aby zapoznać się z wynikami pierwszej fazy rekrutacji.
Szczegółowe informacje na stronie www.efc.edu.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »