tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Wyśpiewały awans

 
Solistki z ZSS nr 2 w finale ogólnopolskiego konkursu piosenki Wydawnictwa "Mac Edukacja" pod hasłem "Podóże z piosenką w muzyczny świat"

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennice SP nr 2: Zuzanna Pomykała, Karolina Stępień i Zuzanna Mijas oraz Gimnazjum nr 2: Aleksandra Białas, Wiktoria i Karolina Gubcówny zostały zakwalifikowane do udziału w VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wydawnictwa "Mac Edukacja", którego finał odbędzie się w dniach 15?17 marca w Zespole Szkół w Dobiegniewie, w województwie lubuskim.
Do konkursu uczestniczki przygotował Marek Zwolski. Komisja konkursowa dopuściła opoczyńskie solistki po przesłuchaniu i obejrzeniu nagrań filmowych przesłanych do Dobiegniewa na płycie DVD. To nowatorski i ciekawy sposób klasyfikacji utalentowanych dzieci: prezentacja ich walorów wokalnych, aranżacji i zarazem ogólnego wyrazu artystycznego. Kierownik artystyczny festiwalu, Adam Deneka przyznał, że każda z dziewcząt w pełni zasługuje na to, by wystąpić w ogólnopolskim etapie konkursu. Warto dodać, że startowało w nim około 1500 solistów z całego kraju.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »