tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wykonawca z Sitowej

 
Gminne inwestycje

Rozstrzygnięto ponowiony przetarg na budowę placu zabaw i boiska w Strzyżowie. Wygrała firma, która również za pierwszym razem złożyła najlepszą ofertę, ale wtedy nie zdecydowała się podpisać umowy z gminą. Teraz przedstawiła wyższą cenę, co pozwoli na zrealizowanie zadania.
Zwycięzcę przetargu poznaliśmy 9 października. Z trzech podmiotów najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Usługi Budowlane Wojciecha Popeckiego z Sitowej (gm. Opoczno), proponując cenę w wysokości 108.089,92 zł. To o prawie 15 tys. zł więcej w porównaniu z pierwszym przetargiem, który również wygrała.
Tym razem firma z Sitowej podpisała umowę z gminą. Stosowne dokumenty parafowano we wtorek, 15 października.
Przypomnijmy, że przed wykonawcą budowa placu zabaw oraz trawiastego boiska piłkarskiego. Obiekty zostaną zlokalizowane na granicy dwóch sołectw ? Werówki i Strzyżowa.
Jeśli chodzi o plac zabaw, plany przewidują montaż zestawu do zabawy składającego się m.in. z wieży z dachem i podestem, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, przeplotni linowej, wiszącego pomostu, paneli edukacyjnych, huśtawek. Na placu pojawią się dwie ławki z oparciem, kosz na śmieci i tablica informacyjna.
Boisko do piłki nożnej będzie posiadało plac gry o wymiarach 20x40 m. Zakres rzeczowy zadania obejmuje m.in.: montaż dwóch kompletów piłkochwytów i bramek o wymiarach 5x2 m, wykonanie ogrodzenia, wyrównanie terenu, humusowanie warstwą ziemi urodzajnej, obsianie trawą i wałowanie. Trawę należy zasiać wiosną przyszłego roku. Obowiązkiem wykonawcy będzie pielęgnacja (podlewanie i nawożenie) oraz pierwsze koszenie.
Termin realizacji inwestycji ustalono na 30 czerwca 2014 r.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »