tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Wykonawca z Białej Podlaskiej

 
Wiemy, kto wykona pierwszy etap inwestycji pn. ?Instalacja pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych na budynkach użyteczności publicznej w gminie Drzewica?. Rozstrzygnięcie przetargu ogłoszono w piątek, 6 kwietnia

Jak już pisaliśmy, gminna inwestycja ma cykl dwuletni. Na rok bieżący zaplanowano montaż kolektorów słonecznych na budynkach Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica i Miejsko?Gminnego Klubu Sportowego Gerlach oraz instalację pomp ciepła w Publicznej Szkole Podstawowej w Radzicach Dużych przy jednoczesnym remoncie instalacji centralnego ogrzewania.
Do przetargu stanęło sześć firm z całej Polski, m.in. z Ustronia Morskiego, Skierniewic, Kielc i Częstochowy. Najkorzystniejszą ofertę złożyła spółka ?Lebart? z Białej Podlaskiej i to ona została zwycięzcą. Inwestycję zrealizuje za 818.514,09 zł. Termin wykonania upływa 28 września.
Druga część inwestycji, której celem jest montaż pomp ciepła przy szkołach podstawowych w Brzustowcu i Domasznie, będzie realizowana w przyszłym roku.
Kosztorysowa wartość całego projektu wynosiła 3.486.607 zł, ale już teraz widać, że faktyczne nakłady będą dużo niższe. Przedsięwzięcie otrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013, działania ?Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej?. Unia pokryje 75% kosztów kwalifikowanych.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (770) z dnia 13 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »