Wygrane Syrenki i Kasztelana

Klasa A

Pierwsze wygrane w tym sezonie zanotowały zespoły Syrenki Zakościele i Kasztelana Żarnów.
Drużyna z Zakościela szybko objęła prowadzenie w Żelechlinku. Po 35 minutach gry zespół Grzegorza Kopytowskiego prowadził 2:0. Jeszcze przed przerwą kontuzji doznał Jarek Tąder, a czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Syrenki Sylwester Wrzesiński.
Po przerwie gospodarze szybko doprowadzili do wyrównania. Końcówka meczu należała jednak do osłabionej Syrenki. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Łukasz Marecki, natomiast wynik ustalił Rafał Witkowski.
Nadspodziewanie łatwe zwycięstwo odnieśli piłkarze Kasztelana Żarnów w meczu derbowym powiatu z Atomem Januszewice. Lider z Radzic nie miał problemów z pokonaniem Polonii Rokiciny.

Wyniki 5. kolejki
LKS Radzice ? Polonia Rokiciny 4:1 (2:1)
Bramki dla Radzic zdobyli: samobójcza, Dominik Wardecki, Przemysław Owczarski, Konrad Migowski.
Radzice wystąpiły w składzie: Przemysław Pajchert, Marcin Bubiak, Tomasz Wrzosek, Mirosław Witoń, Jacek Kostrzewa, Tomasz Pecyna, Tomasz Brola, Konrad Migowski, Przemysław Owczarski, Łukasz Spinek, Dominik Wardecki. Na zmiany wchodzili: Michał Kopytowski, Dawid Barul, Albert Nowak. Trener Henryk Tąder.

LKS Żelechlinek ? Syrenka Zakościele 2:4 (0:2)
Bramki dla Syrenki zdobyli: Łukasz Marecki 2, Tomek Bogatek i Rafał Witkowski.
Syrenka zagrała w składzie: Sylwester Wrzesiński, Dominik Zawada, Bogdan Pilich, Sebastian Pawul, Łukasz Marecki, Konrad Kucharczyk, Tomek Bogatek, Jarosław Tąder, Patryk Szoch, Michał Gapys, Michał Gąsiorowski. Na zmiany wchodzili: Rafał Witkowski, Kamil Stachniak, Sylwek Stobieniecki. Trener Grzegorz Kopytowski.

LKS Białaczów ? Stal Niewiadów 2:4 (1:2)
Kasztelan Żarnów ? Atom Januszewice 5:2 (3:0)
Pionier Baby ? Czerniewice 1:6 (1:4)
Janków ? RKS Rzeczyca 2:3 (1:1)