Wygrana Paradyża, porażka Woya

IV liga

Krzysztof Ciszewski z Woya otrzymuje drugą żółtą kartkę

Liderujący niemal od pierwszego meczu zespół Omegi Kleszczów został pokonany w Paradyżu. Była to druga porażka kleszczowian w tym sezonie, wcześniej przegrali oni z drużyną Woya Bukowiec Opoczyński.
Podopieczni Marka Dziuby rozegrali bardzo dobry mecz. W pierwszej części pozwolili rywalom wyszaleć się na boisku czekając na okazje do przeprowadzenia szybkiego kontrataku. Po przerwie paradyżanie zaatakowali śmielej. W 58 minucie Szymon Błachowicz zdobył gola. Minutę później po celnym trafieniu Witolda Sowały paradyżanie prowadzili 2:0. Kleszczowianie nie mogli się podnieść po dwóch szybko straconych golach. Wynik spotkania ustalił w 82 minucie meczu Witold Sowała.
Strasznie niewygodnym rywalem dla Woya była Lechia Tomaszów. Oba zespoły grały bardzo zachowawczo i nerwowo. Każda z drużyn wypracowała sobie po kilka sytuacji dających szanse zdobycia gola, jednak przez długi czas gole nie padały. Dopiero w 60 minucie obrońca Woya popełnił błąd, który został wykorzystany przez napastnika Lechii. Tomasz Kaczor musiał wyjmować piłkę z bramki.
Końcówka meczu była jeszcze bardziej nerwowa. Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Ciszewski, choć decyzja arbitra wzbudziła dużo kontrowersji na trybunach. Grający w osłabieniu gospodarze próbowali doprowadzić do remisu, w doliczonym czasie gry nawet strzelili gola, ale ze spalonego. W efekcie Lechia dowiozła trzy punkty do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz w Bukowcu oglądała liczna grupa kibiców, przeważali fani drużyny gości.