tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wybrali najładniejsze posesje

 
Kolejna edycja konkursu na podnoszenie stanu czystości, porządku, ładu i wyglądu estetycznego nieruchomości rozstrzygnięta. Laureatów poznaliśmy podczas dożynek w RadzicachPosesja Izabeli Starnawskiej z Trzebiny najładniejszą w kategorii budownictwa zagrodowego


Konkurs organizowany przez Urząd Gminy i Miasta był podzielony na dwie kategorie: budownictwa mieszkaniowego indywidualnego i wielorodzinnego oraz budownictwa zagrodowego. Zgodnie z regulaminem, do tegorocznej edycji nie mogli przystąpić laureaci jednego z trzech pierwszych miejsc z lat 2008?2010. Ostatecznie zgłoszono jedenaście posesji.
Ich oceną zajęła się komisja działająca w składzie: Alina Szymańska, Jolanta Gapys, Krzysztof Kowalski, Małgorzata Wasilkowska?Bińkowska, Hanna Sosnowiec, Lech Muszyński i Marta Szymańska. Pod uwagę brała ład i porządek, ukwiecenie oraz wrażenie ogólne. Oceniała w skali od 0 do 5 punktów.
W grupie budownictwa mieszkaniowego pierwsze miejsce przyznała posesji Marioli Bolewskiej z Drzewicy, drugie nieruchomości Ewy Wrzesień z Brzustowca, trzecie posesji Wiesława Sobczyka z Radzic Dużych. Wyróżniła działkę mieszkaniową Jana Szpocińskiego z Drzewicy.
W kategorii budownictwa zagrodowego zwyciężyła posesja Izabeli Starnawskiej z Trzebiny. Miejsc drugiego i trzeciego oraz wyróżnienia nie przyznano.
Laureaci konkursu zostali zaproszeni na dożynki gminne. Z rąk przewodniczącej Rady Gminy i Miasta Marii Teresy Nowakowskiej i burmistrza Janusza Reszelewskiego odebrali okolicznościowe dyplomy, a niebawem otrzymają również gratyfikacje finansowe ? za pierwsze miejsce 1000 zł, za drugie 800 zł, za trzecie 600 zł, za wyróżnienie 500 zł. Nagrody zostaną wręczone podczas dorocznego spotkania podożynkowego, które odbędzie się w sali konferencyjnej UGiM.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (740) z dnia 16 Września 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »