tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wybrali najładniejsze posesje

 
Kolejna edycja konkursu na podnoszenie stanu czystości, porządku, ładu i wyglądu estetycznego nieruchomości zakończona. Laureatów poznaliśmy w niedzielę podczas święta plonówOryginalnie urządzona posesja Franciszka Nowaka


W tym roku do konkursu organizowanego przez Urząd Gminu i Miasta zgłoszono dziesięć posesji. Ich oceny dokonała komisja działająca w składzie: Zofia Gwiaździńska, Jolanta Gapys, Alina Szymańska, Krzysztof Kowalski, Małgorzata Wasilkowska–Bińkowska, Hanna Sosnowiec i Lech Muszyński. Pod uwagę brała ład i porządek, ukwiecenie oraz wrażenie ogólne.
W grupie A – budownictwa mieszkaniowego indywidualnego i wielorodzinnego – za najładniejszą uznano posesję Franciszka Nowaka z Drzewicy. Drugie miejsce przyznano nieruchomości, której właścicielką jest Monika Pomykała z Drzewicy. Działka Renaty Krzyżanowskiej z Zakościela została oceniona na trzecim miejscu. Wyróżniono posesję Marii Madej z Drzewicy.
W grupie B – budownictwa zagrodowego – pierwsze miejsce zajęła bezapelacyjnie posesja Ewy Sieradzkiej z Krzczonowa. Komisja nie przyznała drugiego ani trzeciego miejsca. Wyróżniła natomiast nieruchomość Stanisławy i Zdzisława Kopciów z Radzic Dużych.
Właściciele najładniejszych posesji w gminie zostali zaproszeni na dożynki powiatowo–gminne. Z rąk przewodniczącej Rady Gminy i Miasta Marii Teresy Nowakowskiej i burmistrza Janusza Reszelewskiego odebrali okolicznościowe dyplomy. Mogą również liczyć na nagrody finansowe. Nagroda za pierwsze miejsce wynosi 1000 zł, za drugie 800 zł, za trzecie 600 zł. Właściciele wyróżnionych posesji otrzymają po 500 zł. Nagrody zostaną wręczone podczas spotkania podsumowującego dożynki, jakie co roku odbywa się w UGiM.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (686) z dnia 3 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »