tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Wybory w PO

 
Platforma Obywatelska wybiera nie tylko kandydata na prezydenta RP. W ubiegłym tygodniu wybrała nowe władze struktur powiatowych w Opocznie

W środę, 17 marca odbył się zjazd członków Platformy Obywatelskiej powiatu opoczyńskiego. W spotkaniu uczestniczyli goście: poseł Jacek Zacharewicz i marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak. Przewodniczącym zebrania był Dariusz Kosno.
W pierwszej części posiedzenia Wiktor Olszewski przedstawił sprawozdanie z działalności Rady Powiatu i Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej za okres od 10 kwietnia 2008 r. do 17 marca 2010 r. W swoim przemówieniu mówił także o oczekiwaniach co do zbliżających się wyborów samorządowych.
Poseł Jacek Zacharewicz podziękował Wiktorowi Olszewskiemu za jego działalność na terenie powiatu. Marszałek Włodzimierz Fisiak poruszył temat poprawy szeroko pojętej infrastruktury w Opoczyńskiem. Podziękował również Wiktorowi Olszewskiemu, Dariuszowi Kosno i Andrzejowi Budzyńskiemu za pracę na rzecz Platformy Obywatelskiej.
Po przyjęciu regulaminu obrad nastąpiły wybory. Delegatom uprawnionym do głosowania rozdano 30 mandatów. Przewodniczącym Zarządu Powiatowego w Opocznie ponownie został Wiktor Olszewski, który był jedynym kandydatem na to stanowisko. Otrzymał 27 głosów „za” przy trzech głosach przeciw.
Do Rady Powiatowej PO weszło dziesięć osób: Barbara Ziębaczewska, Andrzej Budzyński, Paweł Małecki, Zbigniew Wilk, Stanisław Frajmut, Andrzej Podlewski, Andrzej Płonka, Dorota Pic, Barbara Niemiec-Szczodrak, Anna Beeger.
Delegatami na Zjazd Regionu Łódzkiego zostali: Zbigniew Wilk, Karolina Kacperczyk, Marcin Moczarski, Stanisław Frajmut, Andrzej Borkowski, Barbara Ziębaczewska, Anna Beeger, Andrzej Budzyński, Andrzej Podlewski, Dorota Pic, Paweł Małecki, Urszula Budzyńska, Barbara Drochlińska.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (663) z dnia 26 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »