tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Wsparcie dla kobiet 45+

 
Czas na aktywność

Europejska Grupa Doradcza zaprasza do udziału w projekcie szkoleniowym EFS „Czas na aktywność – wsparcie dla kobiet 45+”. Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 120 kobiet po 45 roku życia, które pozostają bez zatrudnienia i są zameldowane na terenie województwa łódzkiego. Wybrano powiat opoczyński, gdzie organizatorzy chcą szczególną troską otoczyć kobiety po 45 roku życia i zaprosić je do wzięcia udziału w projekcie.
Każda z zakwalifikowanych pań weźmie udział w cyklu szkoleniowym, obejmującym wsparcie psychologiczno–doradcze, warsztaty aktywizująco–motywujące oraz szkolenia zawodowe. Grupy uczestniczek kwalifikowane są według wybranej grupy zawodowej z następujących: * skuteczny sprzedawca z elementami negocjacji * pracownik ds. kadr i płac z obsługą programu Płatnik * pracownik administracyjno–biurowy z elementami księgowości * kasjerka–fakturzystka.
Pod koniec cyklu szkoleń każda z uczestniczek weźmie udział w warsztatach z zakresu aktywnego poszukiwania pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestniczek w maju br. rozpoczęły się zajęcia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica przy ul. Kossaka 1 w Opocznie. Kolejne zajęcia planowane są na początek lipca.
Udział w projekcie daje beneficjentkom liczne korzyści. Uczestniczki objęte projektem „Czas na aktywność – wsparcie dla kobiet 45+” zdobędą lub poszerzą wiedzę oraz umiejętności, które z pewnością podniosą ich kwalifikacje zawodowe i szansę na zdobycie nowego zawodu.
Każda uczestniczka projektu otrzyma stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, zwrot kosztów opieki nad dziećmi do lat 7 lub osobami zależnymi, certyfikat na zakończenie zajęć potwierdzający udział w szkoleniu oraz zaświadczenie udziału w poradnictwie zawodowym.
Panie zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi, gdzie uzyskają wszelkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji jak również pomoc przy wypełnieniu formularza i innych dokumentów.
Można również udać się do biura osobiście lub skorzystać ze strony internetowej, gdzie po pobraniu i wypełnieniu niezbędnych dokumentów wystarczy przesłać je do biura projektu.
O przyjęciu do grupy decyduje spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.
Pełna prezentacja projektu na stronie www.aktywne45.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (670) z dnia 14 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »