Woy na fotelu lidera

IV liga

Podczas meczu Woya z Wartą Działoszyn były król strzelców wszystkich lig rozgrywkowych pokazał jak się zdobywa bramki. Grzegorz Piechna już w 44 sekundzie spotkania trafił do siatki rywali. Jest to najszybciej zdobyty gol w rozgrywkach IV ligi. Drugiego gola strzelił Jacek Pieprzyk. W 93 minucie spotkania Piechna jeszcze raz wpisał się na listę strzelców ustalając wynik na 3:0 dla Woya. Po tym zwycięstwie drużyna z Bukowca objęła przodownictwo w tabeli.
Mocno napracowali się piłkarze KS?u Paradyż, by rozmontować obronę beniaminka z Kwiatkowic. Paradyżanie w pierwszej części spotkania zmarnowali kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Po przerwie to goście objęli prowadzenie po bramce zdobytej w 69 minucie. Gol wyraźnie zdopingował graczy z Paradyża i już po 6 minutach gry Daniel Jabłecki wykorzystując zamieszanie pod bramką wyrównał stan rywalizacji. W 82 minucie paradyżanie cieszyli się z gola dającego im trzy punkty, a strzelcem był Emil Młynarczyk, który wszedł na boisko w drugiej połowie meczu.

Wyniki

KS Paradyż ? LKS Kwiatkowice 2:1 (0:1)
Bramki dla Paradyża zdobyli Daniel Jabłecki i Emil Młynarczyk.
KS Paradyż wystąpił w składzie: Krzysztof Goleń, Tomasz Majsak, Krzysztof Kukieła (55 Emil Młynarczyk) Damian Telus (73 Michał Zieliński), Jarosław Baran (46 Kamil Ruś), Wojciech Pęczek, Szymon Waga, Daniel Jabłecki, Łukasz Berc, Przemysław Bińkowski, Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.

Woy Bukowiec Opoczyński ? Warta Działoszyn 3:0 (2:0)
Bramki zdobyli Grzegorz Piechna 2, Jacek Pieprzyk 1.
Woy zagrał w składzie: Kamil Jędrzejewski, Michał Bańczyk, Paweł Mogielski, Bartłomiej Idzikowski, Daniel Gąska, Sebastian Jura (80 Paweł Rek), Jacek Pieprzyk, Krzysztof Wierzba, Łukasz Matyśkiewicz (70 Łukasz Błotnicki), Grzegorz Piechna, Marcin Mirecki (78 Krzysztof Ciszewski). Trener Mariusz Wielgus.

Pozostałe wyniki
Zawisza Pajęczno ? Concordia Piotrków 0:3 (0:1)
Boruta Zgierz ? Lechia Tomaszów 2:2 (1:2)
UKS SMS Łódź ? Pilica Przedbórz 1:3 (0:2)
Sorento Skierniewice ? Włókniarz Moszczenica 3:0 (1:0)

18. Włókniarz Konstantynów 3 0 1:9

W 6. kolejce rozegranej 7 września Woy walczył na wyjeździe z Concordią Piotrków, a KS Paradyż z Włókniarzem Moszczenica. Mecze zakończyły się po zamknięciu tego wydania gazety.