tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wolontariusze wyróżnieni

 
Podsumowanie ?Szlachetnej paczki 2012? w rejonie ?Drzewica i okolice?, obejmującym swoim zasięgiem powiat opoczyński

W sobotę, 9 lutego w restauracji ?Zamkowa? odbyło się podsumowanie ubiegłorocznej edycji ?Szlachetnej paczki? na terenie gminy Drzewica i powiatu. Podczas uroczystości lider rejonu, Radosław Rzeźnik wręczył wolontariuszom zaświadczenia uczestnictwa w akcji oraz certyfikaty. Wyróżnienia za szczególne zaangażowanie otrzymały Ewa Pisarska i Renata Dziedzic.
Spotkanie stanowiło okazję do wymiany doświadczeń, uwag, obserwacji i wrażeń z udziału w ?Szlachetnej paczce 2012?, która łącznie ze szkoleniami trwała ponad cztery miesiące. Wolontariusze podkreślali, że ten czas wiązał się z dużym wysiłkiem, jednak przyniósł jeszcze więcej satysfakcji z faktu niesienia pomocy potrzebującym rodzinom, a później licznych podziękowań z ich strony.
Przypomnijmy, że wszystkie szesnaście rodzin z naszego rejonu, które zostały włączone do projektu, otrzymały świąteczne paczki. Lider rejonu oraz wolontariusze: Renata Dziedzic, Irena Kwiecień, Ewelina Nowak, Ewa Pisarska, Joanna Rajczak, Krystyna Swęd, Krzysztof Szpociński, Iwona Włodarczyk i Anna Zagóra jeszcze raz podziękowali wszystkim darczyńcom. W akcję byli zaangażowani także księża z parafii w Drzewicy na czele z proboszczem, ks. kanonikiem Adamem Płuciennikiem, wicemarszałkowie województwa Artur Bagieński i Dariusz Klimczak, wójt Sławna Tadeusz Wojciechowski, dyrektorka ZSP w Drzewicy Monika Machula oraz uczniowie klasy IIe z Gimnazjum im. Jana Pawła II z wychowawczynią Joanną Owczarską i Renatą Dziedzic.
Wolontariusze są przekonani, że akcję uda się przeprowadzić również i w tym roku.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »