tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Wizyta fryzjerów u sprzedszkolaków

 


22 października uczennice II i III klasy w zawodzie fryzjer z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 udały się do Przedszkola nr 5. Tam spotkały trzy grupy przedszkolaków: Pszczółki, Misie i Kocurki.
Nauczycielka fryzjerstwa Aleksandra Śmietana opowiedziała maluchom o zawodzie i pokazała akcesoria fryzjerskie, po czym wychowawczynie: "Pszczółek" ? Jolanta Grudziecka i Aneta Zięba, "Misiów" ? Jadwiga Kowalska i Alicja Amrozik oraz "Kocurków" ? Justyna Będkowska zaprowadziły dzieci do sal, w których ich starsze koleżanki wykonały na włosach podopiecznych przedszkola fantazyjne sploty i warkocze oraz loki i irokezy. Dzieci w nagrodę za odwagę otrzymały dyplomy "Klawego klienta".
Na koniec pobytu fryzjerek w przedszkolu wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia, a przedstawiciele przedszkolaków wręczyli opiekunce fryzjerek z ZSP nr 1 bukiet kwiatów w podziękowaniu za wizytę.
Spotkanie adeptów zawodu z maluchami mogło dojść do skutku dzięki dyrektoroce przedszkola Halinie Ceglarskiej, na której zaproszenie odpowiedziała młodzież z "jedynki", w ramach akcji "Przedszkolaki poznają zawody".


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »