tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Sprzedam wóz ciągnikowy, tel 668 197 ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Wiosenny terminarz okręgówki

 
Piotrkowska klasa okręgowa

OZPN w Piotrkowie Trybunalskim przedstawił terminarz rozgrywek klasy okregowej w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011. W tej lidze występują dwie drużyny z naszego powiatu: Gerlach Drzewica i KS Poświętne.
16. kolejka – 12–13 marca
KS Poświętne – Polonia Piotrków Tryb.
Gerlach Drzewica – LKS Mierzyn
17. kolejka – 19–20 marca
Świt Kamieńsk – Gerlach Drzewica
Czarni Rozprza – KS Poświętne
18. kolejka – 26–27 marca
KS Poświętne – Włókniarz Moszczenica
Gerlach Drzewica – Zjednoczeni Bełchatów
19. kolejka – 2–3 kwietnia
Astoria Szczerców – Gerlach Drzewica
LKS Mierzyn – KS Poświętne
20. kolejka – 9–10 kwietnia
KS Poświętne – Świt Kamieńsk
Gerlach Drzewica – Szczerbiec Wolbórz
21. kolejka – 16–17 kwietnia
Gerlach Drzewica – Mechanik Radomsko
Zjednoczeni Bełchatów – KS Poświętne
22. kolejka – 23 kwietnia
KS Poświętne – Astoria
Omega II Kleszczów – Gerlach Drzewica
23. kolejka – 30 kwietnia
Gerlach Drzewica – Skalnik Sulejów
Szczerbiec Wolbórz – KS Poświętne
24. kolejka – 3 maja
KS Poświętne – Gerlach Drzewica
Skalnik Sulejów – Omega II Kleszczów
25. kolejka – 7–8 maja
Omega II Kleszczów – KS Poświętne
Gerlach Drzewica – GUKS Gorzkowice
26. kolejka – 14–15 maja
Relax Czerniewice – Gerlach Drzewica
KS Poświętne – Skalnik Sulejów
27. kolejka – 21–22 maja
KS Poświętne – Mechanik Radomsko
Gerlach Drzewica – Grabka Grabica
28. kolejka – 28–29 maja
Polonia Piotrków Tryb. – Gerlach Drzewica
GUKS Gorzkowice – KS Poświętne
29. kolejka – 4 czerwca
KS Poświętne – Relax Czerniewice
Gerlach Drzewica – Czarni Rozprza
30. kolejka – 11 czerwca
Włókniarz Moszczenica – Gerlach Drzewica
Grabka Grabica – KS Poświętne
***
W sytuacji nałożenia się godzin spotkań w terminach obligatoryjnych Wydział Gier OZPN w Piotrkowie Tryb. podejmie decyzję w sprawie ewentualnej zmiany godziny meczu w późniejszym czasie uwzględniając miejsce w tabeli zainteresowanych drużyn.

Tabela po rundzie jesiennej
1. Włókniarz Moszczenica 15 42 59:11
2. Mechanik Radomsko 15 35 40:16
3. Skalnik Sulejów 15 32 41:25
4. Astoria Szczerców 15 30 35:15
5. Świt Kamieńsk 15 27 37:22
6. Zjednoczeni Bełchatów 15 26 27:21
7. LKS Mierzyn 15 22 27:26
8. Polonia Piotrków 15 21 36:25
9. Grabka Grabica 15 19 17:28
10. Szczerbiec Wolbórz 15 18 11:25
11. GUKS Gorzkowice 15 17 24:30
12. KS Poświętne 15 15 23:31
13. Omega II Kleszczów 15 13 14:29
14. Gerlach Drzewica 15 12 25:39
15. Relax Czerniewice 15 6 14:56
16. Czarni Rozprza 15 6 8:39


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »