tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Wiosennie i urodzinowo

 
Przedszkolaki z "Tęczowego Zakątka", w czwartek, 21 marca, powitały wiosnę w iście zimowej aurze. Za oknem zima panowała na całego, w sali jednak dzieciaki wraz z nauczycielkami Magdaleną Ogłozińską i Karoliną Wijatą zadbały o prawdziwie wiosenną scenerię. Nadejście wiosny ściśle wiązało się także z drugimi urodzinami punktu przedszkolnego w Bielowicach, na których nie zabrakło ogromnego tęczowego tortu i słodkiego poczęstunku

Na wspólne świętowanie zaproszono przedszkolaków z zaprzyjaźnionych przedszkoli "dwójki" i "piątki". Z okazji drugich urodzin placówki, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim podopiecznym złożono serdeczne życzenia oraz wręczono upominki. Mali gospodarze również przygotowali dla gości prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych papierowych kompozycji z żonkili.
Dyrektorka "Tęczowego Zakątka", Urszula Wiktorowicz, życzyła wszystkim miłych chwil spędzanych w murach przedszkola oraz zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy podczas programu artystycznego przygotowanego przez dzieciaki z placówki. Tegorocznym występom przyświecało hasło: Kart w kalendarzu dużo ubyło, a przez dwa lata wiele się zmieniło. Lecz jest coś w życiu, co się nie zmienia, to najpiękniejsze przedszkolne wspomnienia. Zgodnie z tradycją, przedszkolaki pożegnały zimę piosenkami i wierszykami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Podczas występu nie zabrakło także przybycia Pani Wiosny w charakterystycznej dla tej pory roku zwiewnej sukni. Miły gość rozmawiał z milusińskimi oraz, ku ich uciesze, obsypywał ich kolorowymi płatkami kwiatów.
Zwieńczeniem występu były wspólne pląsy z gośćmi z zaprzyjaźnionych placówek. Po części artystycznej, wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci tęczowy tort, który zjadły z apetytem.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (821) z dnia 5 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »