tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Wiosenne Warsztaty Taneczne

 

We wtorek, 22 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opocznie odbyły się Wiosenne Warsztaty Taneczne, które w jednym rytmie zjednoczyły setki młodych ludzi, a entuzjazm uczestników i organizatorów posłużył niesamowitej akcji promowania zdrowego stylu życia i czerpania radości z tańca. Organizatorami były wspomniana szkoła oraz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, a pomysłodawczyniami uczennice Majka Cabaj i Paulina Puzio z klasy Ia. Warsztaty Taneczne zostały zorganizowane w ramach projektu „Młodzi w sejmie” i adresowane były do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu opoczyńskiego. Wzięli w nich udział uczniowie: Gimnazjum w Białaczowie z opiekunami Sylwią Wereszką i Magdaleną Szołowską, Gimnazjum nr 2 z Małgorzatą Mijas, Gimnazjum w Drzewicy z Anną Pietrasik, Gimnazjum w Mroczkowie Gościnnym z Beatą Jędryką, Gimnazjum z Gielniowa z Izabelą Piętowską, Gimnazjum z Bukowca Opoczyńskiego z Ireną Cieślik, Gimnazjum z Prymusowej Woli z Urszulą Kowalczyk, Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie z Beatą Niemczyk, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Jolantą Pawlak, Zespół Szkół Rolniczych z Anną Telus, Zespół Szkół Zawodowych z Żarnowa z Anną Krawczyk i Agnieszką Borończyk oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Opocznie.
Warsztaty prowadzili: Beata Pierwoła – nauczycielka wychowania fizycznego i instruktorka fitness, która zachęcała młodzież do uprawiania jogi, Tomasz Miękus ze Studia Tańca TICO poprowadzacy blok szkoleniowy z zakresu tańca nowoczesnego oraz Katarzyna Niewadzi z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, nauczycielka wf. i instruktorka fitness. Prowadzący zaintrygowali tańczących ciekawą i atrakcyjną choreografią.
W trwających trzy godziny izajęciach uczestniczyło 520 osób. Na zakończenie każdy z uczestników oraz opiekunowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty, które wręczyła Kamila Przypis z Centrum Nauki i Biznesu „Żak” oraz organizatorzy z ZSO.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (716) z dnia 1 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »