tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Wigilia w "Kole"

 
W piątek, 13 grudnia Lokalne Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych "Koło" zorganizowało spotkanie opłatkowe

Inicjatorem był wiceprezes stowarzyszenia Bernard Adamczyk. Wśród zebranych przy wigilijnym stole spotkali się członkowie grupy, policyjni emeryci z Piotrkowa Tryb. i Tomaszowa Maz. oraz przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowych Policjantów w Opocznie, podinspektor Wiesław Kuśmierczyk.
Zgodnie z tradycją, zgromadzeni połamali się opłatkiem oraz złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Spotkanie było również okazją do wspólnej rozmowy, omówienia bieżących zadań związkowych, wymiany doświadczeń i problemów nurtujących lokalne środowisko.
Nie zabrakło także tematu, który poruszył serca wszystkich przybyłych na spotkanie. Dotyczył on trudnej sytuacji rodzinnej jednego z emerytów, związanej z przewlekłą, dotkliwą i rzadką chorobą potomka. Zebrani zadeklarowali swoją pomoc w postaci odpisu 1% podatku przy rocznym rozliczaniu dochodu na rzecz fundacji opiekującej się dzieckiem. Tym optymistycznym akcentem pomocy potrzebującej osobie, spotkanie dobiegło końca. W miłym, serdecznym i pełnym optymizmu nastroju uczestnicy, rozstając się, przenieśli świąteczny nastrój do swoich domów.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (859) z dnia 20 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »