tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wielkanocny konkurs plastyczny

 
Regionalne Centrum Kultury organizuje doroczny konkurs plastyczny pt. "Najpiękniejsza karta wielkanocna". Inicjatywa jest skierowana do dzieci i młodzieży

Zgodnie z regulaminem, w konkursie mogą brać udział osoby w wieku od 7 do 17 lat. Zadanie uczestników polega na wykonaniu kart wielkanocnych o wymiarach (po złożeniu kartki) od 9x13 cm do 15x21 cm. Technika dowolna ? malarska, graficzna, collage lub mieszana.
Każdy autor może dostarczyć dowolną ilość prac. Kartki powinny być wykonane samodzielne. Do konkursu nie dopuszcza się prac zbiorowych, nie będą one oceniane przez jury.
Organizatorzy proszą o nieumieszczanie życzeń świątecznych. Na kartkach należy zostawić wolne miejsce. Osoba przystępująca do konkursu przekazuje na rzecz organizatora swoje prace oraz wyraża zgodę na ich publikację.
Termin składania prac w RCK upływa w środę, 25 marca. Uwaga, prace nie mogą być podpisane. Dane osobowe (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e?mail, telefon) powinno się dołączyć na oddzielnej kartce.
Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną uczestnicy, który zajmą pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych: 7?12 i 13?17 lat. Jury ma prawo do przyznania dodatkowych wyróżnień.
Wyniki konkursu i uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w RCK podczas podsumowania regionalnego etapu XII diecezjalnego konkursu pieśni i poezji patriotycznej pod hasłem "Kocham moją ojczyznę". Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
Szczegółowych informacji udziela instruktorka plastyki, Anna Woźniak pod numerem tel. 48 375 51 10 (wew. 225).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (921) z dnia 13 Marca 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »