tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Wiadomo, kto wyposaży ekopracownie

 
Gminne inwestycje

Gmina rozstrzygnęła przetarg na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych, sprzętu audio?wideo, komputerowego, fotograficznego oraz mebli do dwóch ekopracowni, które powstaną w ramach konkursu "Moja wymarzona ekopracownia", organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W Szkole Podstawowej w Drzewicy zostanie utworzona ekopracownia "Multi?Lab", natomiast w Gimnazjum im. Jana Pawła II szkolna pracownia ekologiczna "Multi?Natura".
Do przetargu stanęło jedenaście firm z całej Polski, które mogły składać oferty częściowe. Zamówienie zostało bowiem podzielone na trzy części. O rozstrzygnięciu decydowała najniższa cena.
Pierwsza część obejmowała zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego, w tym programów komputerowych. Najkorzystniejszą ofertę zaproponowała łódzka spółka Systemy Nauczania i Prezentacji Interaktywnych "Synapia" Z ceną w wysokości 29.346,42 zł została zwycięzcą przetargu.
Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych stanowił drugą część zamówienia. Tu wygrała firma "Jangar" z Warszawy. Wartość jej oferty wyniosła 15.505,70 zł.
Inny podmiot dostarczy meble. Zadanie wykona Przedsiębiorstwo Handlowo?Produkcyjne "Akma" z Niedomic (woj. małopolskie, powiat tarnowski), które zaoferowało cenę w wysokości 17.381,13 zł.
Przed zwycięskimi firmami zakup, dostarczenie, załadunek, rozładunek oraz montaż i instalacja sprzętu. Wszystkie materiały powinny być nowe, nie noszące śladów uszkodzeń zewnętrznych i uprzedniego używania. Muszą posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
Na zrealizowanie zamówień wykonawcy będą mieli trzy tygodnie od dnia podpisania umów z gminą.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (845) z dnia 20 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »