tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 We Wszystkich Świętych zmiany w ruchu

 


W okresie zbliżających się świąt w rejonie cmentarzy w Opocznie obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. Kierowcy muszą bezwzględnie dostosować się do zmian tymczasowych. Należy zwracać uwagę na oznakowanie i zachować szczególną ostrożność ? nie tylko na drogach, ale również na parkingach.
Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w obrębie opoczyńskich cmentarzy przy ul. Granicznej i Moniuszki.
Na ul. Granicznej, na odcinku od ul. Partyzantów do skrzyżowania z ulicą Inowłodzką, w okresie od 31 października od godz. 14.00 do 3 listopada do godz. 8.00 obowiązywał będzie ruch kierunkowy. W ul. Graniczną będzie można wjechać wyłącznie z ul. Partyzantów.
W tym samym czasie ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał również na ul. Kwiatowej, na odcinku od ul. Inowłodzkiej do skrzyżowania z ul. św. Marka. W ul. Kwiatową będzie można wjechać wyłącznie z ul. Inowłodzkiej. Co za tym idzie, dojeżdżający do ul. Kwiatowej ul. Liliową, Narcyzową, Krokusową i Różaną na skrzyżowaniu będą musieli skręcić w lewo, a z ul. Stodolnej ? w prawo.
Począwszy od godz. 14.00 31 października do godz. 8.00 4 listopada jednokierunkowa będzie ul. Moniuszki, na odcinku od ul. Garncarskiej do ul. Staromiejskiej (w drodze powiatowej). Wjazd na ul. Moniuszki będzie możliwy tylko od ronda na placu Kilińskiego. Na okres świąt przy cmentarzu na ul. Moniuszki zdjęte zostaną znaki zakazu zatrzymywania się i postoju.
Nie będzie zmiany organizacji ruchu przy pozostałych cmentarzach na terenie gminy Opoczno, jednak w razie konieczności w ich rejonie ruchem ręcznie pokierują policjanci.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »