tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Ważne dla wyborców

 
Obwodowe komisje wyborcze w Żardkach i Trzebinie zlikwidowane. Drzewica podzielona na dwa okręgi

Zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w nadchodzących wyborach samorządowych liczba obwodowych komisji wyborczych musi się pokrywać z ilością okręgów wyborczych. Powołując się na te przepisy komisarz wyborczy w Piotrkowie Trybunalskim wydał postanowienie, które powoduje likwidację obwodów wyborczych w Żardkach i Trzebinie. Mieszkańcy Żardek będą więc głosować w Domasznie, natomiast mieszkańcy Trzebiny oddadzą swoje głosy w Radzicach Dużych.
Zmiany zaszły też w Drzewicy, która została podzielona na dwa okręgi wyborcze (wcześniej stanowiła jeden okręg pięciomandatowy). I tak – pierwszy okręg i jednocześnie obwód wyborczy obejmuje osiedla Mieszka I i Bolesława Chrobrego oraz ulice Braci Kobylańskich, Staszica, Stawową i Przemysłową. Mieszkańcy tego terenu będą wybierać dwóch radnych.
Drugi okręg to pozostałe ulice miasta: Błonie, Zdrojowa, Sportowa, Rzeczna, Fabryczna, Sosnowa, Kolejowa, Juliusza Słowackiego, Adama Mickiewicza, gen. Władysława Sikorskiego, Mostowa, 17 Stycznia, Warszawska, Spacerowa, Jana Kilińskiego, mjra Hubala, Stefana Żeromskiego, Armii Krajowej, Stawowa, Ogrodowa, Klonowa, Szkolna, Prymasa Macieja Drzewickiego, Cmentarna a także place: Wolności, Gabriela Narutowicza i Tadeusza Kościuszki oraz osiedle Słoneczne. W tym okręgu mieszkańcy wybiorą trzech radnych.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »