tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Warsztatowe andrzejki

 
W piątek, 26 listopada w gościnnych progach Ośrodka Kultury Gminy i Miasta odbyła się zabawa andrzejkowa z udziałem uczestników oraz kadry warsztatów terapii zajęciowej z Drzewicy i OpocznaTaneczna integracja Drzewicy i Opoczna


Wspólna impreza była już piątą z tej okazji i w tym gronie. Rozpoczęła się od odśpiewania „Stu lat” kierownikowi drzewickiej placówki Andrzejowi Krzyżanowskiemu. Potem wszyscy ruszyli w tany.
Zabawę taneczną, której oprawę przygotowała Ewa Bulska, urozmaicały ciekawe przerywniki – rozmaite konkursy prowadzone przez Martę Marasek. Ich uczestnicy bawili się doskonale i jak najbardziej zasłużenie otrzymali drobne upominki za odwagę i poczucie humoru.
Osoby, które praktycznie nie schodziły z parkietu popisując się umiejętnościami nabytymi podczas niedawno zakończonego kursu tańca, mogły „podładować akumulatory” w trakcie poczęstunku. Posiłki zostały przygotowane w pracowni gospodarstwa domowego. Z pewnych źródeł wiemy, że były to prawdziwe pyszności i na stołach zostały jedynie puste talerze i sztućce.
Andrzejki w wesołej i rodzinnej atmosferze trwały kilka godzin. Nikt nie chciał kończyć świetnej zabawy, dlatego „ostatni” utwór przedłużał się w nieskończoność.
Impreza była przykładem integracji oraz przyjaźni łączącej obie placówki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne tak udane spotkania.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (699) z dnia 3 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »