tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 W rytmie bicia serca

 
W sobotę, 22 czerwca na drzewickim rynku odbył się happening pod hasłem "Przestańmy biec"Symboliczny gest uczestników sobotniego happeningu


Impreza została zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w ramach Ogólnopolskiej Nocy Profilaktyki, stanowiącej część programu "Profilaktyka a Ty". Miała na celu propagowanie życia bez uzależnień i przemocy. Wspólnie z policjantami w akcji uczestniczyli nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Gimnazjum im. Jana Pawła II.
Happening ruszył o godz. 15.30. Po zbiórce przy restauracji "Zamkowa" młodzież rozeszła się po parku, rozdając naklejki "Moda na życie bez uzależnień". Mieszkańców nie było jednak wielu. Swoje zrobiły poobiednia pora i upalna pogoda.
Kilka minut przed godz. 16.00 została odczytana odezwa społeczności programu "Profilaktyka a Ty". Happening zakończył się wspólnym gestem wszystkich uczestników ? wybijaniem prawą ręką rytmu serca przez 60 sekund, co symbolizowało serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »