tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Władze podziękowały tancerzom

 
W środę, 17 lutego przedstawiciele władz miasta na czele z burmistrzem Janem Wieruszewskim spotkali się z członkami opoczyńskiego Studia Tańca TICO

Spotkanie stanowiło formę podziękowań za niedawny, bardzo udany występ grupy na uroczystości podsumowania roku społeczno-gospodarczego. Samorządowcy wręczyli młodym artystom słodki poczęstunek i podziękowali za ich wkład w rozwój kultury i promocję miasta.
- Występ moich podopiecznych podczas podsumowania roku społeczno-gospodarczego podobał się wszystkim obecnym. Dzieci są bardzo zdolne, wiele z nich odniosło już znaczące sukcesy, z których najważniejsze to wysokie miejsca w konkursach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym - powiedział trener TICO Zdzisław Miękus. - Cieszymy się z naszych chlubnych tradycji, za rok będziemy obchodzić 20-lecie naszej działalności. W tej chwili mamy grupy dziecięce 5-7 lat, grupę średnich 8-12 lat i w wieku 13-17 oraz dwie dorosłych.
Warto wspomnieć, że TICO współpracuje ze znanymi szkoleniowcami. Zajęcia prowadzi Paweł Sobieszek i Anna Bocian - mistrzowie Polski par zawodowych w show-dance, półfinaliści Mistrzostw Europy w stylu standardowym, Piotr Kiszka - trzykrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich formacji tanecznych, uczestnik „Tańca z gwiazdami” (razem z Joanną Jabłczyńską doszedł do półfinału), Artur Mikulski - solista zespołu „Mazowsze”, absolwent szkoły baletowej, mistrz Polski w hip-hopie, oraz Agnieszka Karyś - mistrzyni świata w disco-dance (tańczyła z Mandaryną, Ich Troje i Budką Suflera).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
W dziale Opoczno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »