tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Uwaga objazd!

 

W związku z organizacją 17 stycznia inscenizacji historycznej informujemy, że w godzinach 13.30 - 14.30 fragment ulicy 17 Stycznia będzie wyłączony z ruchu.

Rekonstrukcja boju partyzanckiego Oddziału Lotniczego AK „Henryk” odbędzie się na placu Zamkowym, ul. 17 Stycznia oraz w parku przy ul. Kazimierza Wielkiego. W związku z powyższym objazd zorganizowano w następujący sposób:
* Pojazdy udające się w kierunku Radomia: z ul. Piotrkowskiej w ul. Partyzantów i dalej ulicami Limanowskiego, Cichą, Janasa, Zjazdową, 17 Stycznia.
* Pojazdy udające się w kierunku Piotrkowa Tryb.: z ulicy 17 Stycznia w ulicę Szewską i dalej ulicami Garncarską, Moniuszki, przez rondo do ul. Piotrkowskiej
Objazd został zorganizowany dzięki uprzejmości Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Komendy Powiatowej Policji za co organizatorzy serdecznie dziękują.
Wszystkich uczestników obchodów 65. rocznicy wyzwolenia Opoczna, a także widzów zmierzających na inscenizację oraz uczestników koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze prosimy o korzystanie z parkingu przy ul Szewskiej (plac targowy za kościołem św. Bartłomieja)
Za utrudnienia przepraszamy.
Tomasz Łuczkowski
dyrektor Muzeum Regionalnego


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »