tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Utalentowana młodzież Gerlacha

 
Piłka nożna


Od sezonu 2012/2013 Miejsko?Gminny Klub Sportowy Gerlach Drzewica prowadzi dwie drużyny młodzieżowe. Bardzo dobre rezultaty w rundzie jesiennej osiągnął zespół występujący w piotrkowskiej klasie Deyna, grupie II. Grają w nim zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi.
?Żółto?niebiescy? okazali się niepokonani. Wygrali sześć meczów ? z LKS Białaczów 7:2, Kasztelanem Żarnów 6:0, Polonią Piotrków Trybunalski 3:0, Niezapominajkami Tomaszów Mazowiecki 2:0, Luciążanką Przygłów 11:0 i LKS Mroczków 8:2. Dopiero w ostatnim spotkaniu rundy zremisowali na wyjeździe z LKS Mniszków 0:0.
Drużyna trenowana przez Tomasza Wiktorowicza, zarazem szkoleniowca ekipy seniorów, jest liderem po rundzie jesiennej. Ma najwięcej punktów, strzeliła najwięcej i straciła najmniej bramek w lidze, notując stosunek goli 37:4. W rundzie wiosennej z pewnością będzie walczyć o awans.

Tabela
1. Gerlach Drzewica 7 19 37:4
2. Kasztelan Żarnów 6 13 14:12
3. LKS Mniszków 7 10 15:7
4. Polonia Piotrków 6 10 19:13
5. LKS Mroczków 7 9 22:26
6. LKS Białaczów 6 7 12:13
7. UKS Niezapominajki 6 6 9:12
8. Luciążanka Przygłów 7 0 3:44

Drużyna MGKS Gerlach Drzewica występowała w składzie: Paweł Gowin, Maciej Szymański, Jacek Wojtarek, Mateusz Prażmowski, Wojciech Ruta, Maciej Białek, Sebastian Orłowski, Bartosz Orłowski, Adam Białek, Paweł Prażmowski, Łukasz Niedziałkowski, Sebastian Miązek, Dawid Iwanicki, Bartłomiej Chałbiński, Krzysztof Zych, Mateusz Wiktorowicz. Trener Tomasz Wiktorowicz.
W klubie trenują również chłopcy urodzeni w 2001 roki i młodsi, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z futbolem. Drużyna klasy Górski B prowadzona jest przez Karola Podogrockiego, animatora sportu na drzewickim orliku.
Najmłodsi adepci piłki nożnej biorą udział w turniejach pod egidą OZPN w Piotrkowie Trybunalskim. Jesienią grali w Opocznie, Tomaszowie Mazowieckim i Ujeździe, osiągając całkiem niezłe rezultaty. I już nie mogą doczekać się kolejnych meczów. Najprawdopodobniej jeden z wiosennych turniejów zostanie rozegrany w Drzewicy.
Dobra gra młodzieży w rundzie jesiennej została doceniona przez działaczy Gerlacha. W niedzielę, 4 listopada w budynku klubowym odbyło się na uroczyste podsumowanie rozgrywek. Zarząd klubu pogratulował młodym piłkarzom dobrych rezultatów, wręczył nagrody i życzył sukcesów w rundzie wiosennej.Młodzieżowa drużyna Gerlacha Drzewica ? lider piotrkowskiej klasy DeynaNajmłodszy zespół Gerlacha, występujący w klasie Górski B


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (800) z dnia 9 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »