tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Białaczów

 Uroczystość w Skroninie

 


30 października w SP w Skroninie odbyła się szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. W imieniu Samorządu Uczniowskiego powitała wszystkich gości, prowadząca uroczystość uczennica klasy VI Jagoda Mijas. Pierwszoklasiści w obecności wójta Jana Jóźwika, dyrekcji szkoły, rodziców oraz nauczycieli i uczniów zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej.
W pierwszej części pierwszacy zaprezentowali bogaty program artystyczny. Wiersze i piosenki były tematycznie związane z patriotyczną postawą, jesienią i bezpieczeństwem. Następnie, w obecności gości, musieli zdać egzamin i w ten sposób udowodnić, że zasłużyli na pasowanie. Po egzaminie pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na uczniów przez dyrektora Jacka Stępnia.
W poczet społeczności szkolnej przyjęci zostali: Emilia Chróstowska, Natalia Fąfara, Wojciech Feliński, Aleksnadra i Marta Jachówny, Klaudia Kania, Patryk Kiraga, Julia Szewczyk, Mateusz Nowak, Zuzanna Stuleblak i Bartłomiej Nowak.
Na pamiątkę nowo przyjęci uczniowie otrzymali ozdobne dyplomy. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (800) z dnia 9 Listopada 2012r.
W dziale Białaczów dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »