tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Unijny kulig LGD

 
Lokalna Grupa Działania ?Nad Drzewiczką? zaprasza do udziału w zimowej imprezie promocyjnej pt. ?Szlakiem Leadera?. Kulig będzie połączony z rajdem pieszym. Zostanie sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 ?Leader? Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013

Impreza odbędzie się w sobotę, 23 lutego. Zbiórka o godz. 9.30 na początku ścieżki pieszo?rowerowej przy ul. Stawowej. Planowany powrót ok. godz. 12.00.
Zapisy przyjmowane są do piątku, 22 lutego do godz. 13.30. Uwaga, ilość miejsc w kuligu ograniczona do 20 osób, natomiast w rajdzie pieszym bez limitu.
Organizator powiadamia, że trasa eskapady przebiegać będzie przez tereny leśne, gdzie nie ma żadnych sklepów, dlatego wszyscy uczestnicy powinni posiadać własny prowiant na czas marszu i kuligu.
Ok. 11.00 planowane jest ognisko na starym boisku w Żardkach. Będzie można się ogrzać przy ognisku i zregenerować siły. Przewidziano poczęstunek z pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami.
Wszyscy chętni mogą zgłaszać swój udział osobiście w biurze LGD, telefonicznie (48 375 67 24) lub e?mailowo: lgd@drzewica.pl. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres i PESEL. Uczestnicy imprezy będą objęci ubezpieczeniem NNW.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (815) z dnia 22 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »