tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Unijny Kamień

 
Uczniowie klasy drugiej Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamieniu zakończyli realizację unijnego projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”

Od września do grudnia ubieglego roku uczniowie klasy drugiej brali udział w zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu edukacyjnego „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Jego celem było rozwijanie indywidualnych zdolności i zainteresowań każdego dziecka przy użyciu specjalnie dobranego zestawu środków dydaktycznych. Podstawę projektu stanowiła teoria amerykańskiego psychologa Howarda Gardnera, który uważał, że człowiek obdarzony jest wielorakimi rodzajami inteligencji, które u każdego z osobna są w różnym stopniu rozwinięte, a rozwijaniu każdej z tych inteligencji pomaga zabawa.
Po zrealizowaniu projektu efekty pracy uczniów można było podziwiać podczas prezentacji pod hasłem „Kosmiczne mikołajki” przygotowanej pod opieką wychowawczyni Edyty Krawczyk. W uroczystości wzięli udział rodzice, koledzy z klas 0-III z wychowawcami a także dyrektorka Urszula Zawada.
Uczniowie zaprezentowali teatrzyk kukiełkowy i wykonali piosenki przy akompaniamencie instrumentów perkusyjnych. Po zakończonym występie mali aktorzy otrzymali gromkie brawa od publiczności. Na zakończenie prezentacji każdy z uczestników w nagrodę dostał „palcynki- myszki” będące podziękowaniem za udział w projekcie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (654) z dnia 29 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »