tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Unijne szkolenie LGD

 
W środę, 10 października w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta odbyło się kolejne ze szkoleń, jakie Lokalna Grupa Działania ?Nad Drzewiczką? adresuje do osób zainteresowanych podjęciem bądź rozwinięciem prowadzonej już działalności gospodarczej


Z bezpłatnego szkolenia mogli skorzystać mieszkańcy gminy i miasta oraz osoby planujące utworzenie miejsc pracy na tym terenie. A wszystko to w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013.
Na zaproszenie odpowiedziało kilkoro chętnych, dla których zakres działania ?Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw? szczegółowo omówiła Anna Kopczyńska ? pracowniczka opoczyńskiego oddziału Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Podstawowe pojęcia, forma i wysokość pomocy, wykaz działalności gospodarczych, w zakresie których można otrzymać unijne wsparcie to tylko część zaprezentowanych informacji.
? Miejmy nadzieję, że konsekwencją udziału w szkoleniu będą wnioski, które wpłyną do LGD po ogłoszeniu konkursu na wspomniane działanie ? mówi kierowniczka biura LGD ?Nad Drzewicką? Monika Kalużna. ? Nabór planujemy jeszcze w tym roku. O terminie z całą pewnością poinformujemy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (797) z dnia 19 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »