tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Udane rozpoczęcie

 


Z udziałem kilkunastu chętnych odbyły się pierwsze zajęcia kick boxingu zorganizowane przez opoczyńskie Centrum Tańca i Ruchu TICO.
Pierwszy trening pod okiem Kamila Szlęzaka, mistrza Polski w wadze do 84 kg oraz drugiego wicemistrza świata, rozpoczął się od rozgrzewki, odpowiednio przygotowującej mięśnie i stawy ćwiczących do dalszej pracy. Właściwy trening zaczął się od nauki podstawowych postaw oraz wyprowadzania pierwszych pojedynczych uników i ciosów "w powietrze".
Zapytaliśmy Tomasza Miękusa ? właściciela Centrum, czy zajęcia z kick boxingu nie kłócą się z działalnością taneczną, z której do tej pory znane było TICO. Zajęcia kick boxingu traktujemy jako uzupełnienie i urozmaicenie oferowanych przez nas zajęć ruchowych sekcji fitnessu. Dotychczas Kamil prowadził w Centrum zajęcia z aeroboksu, których uczestniczkami większości są panie. Pomyśleliśmy zatem o ofercie skierowanej do panów, aczkolwiek jedna i jak i druga forma zajęć dostępna jest dla obydwu płci. Mając do dyspozycji dwie sale możemy zaoferować parom jednoczesne zajęcia: w czasie gdy na jednej sali panowie trenują kick boxing, na drugiej ich panie będą mogły równolegle ćwiczyć na zajęciach fitness. A same zajęcia nie kłócą się z dotychczasową działalnością taneczną. Nasi instruktorzy oprócz przygotowania do zajęć tanecznych mają również kwalifikacje do innych form zajęć. Grzechem byoby nie wykorzystać tego. Taniec to ruch, podobnie jak aerobic, zumba, stepy, aero boks czy inne formy ruchowe. Stąd też w nazwie TICO nieprzypadkowo znalazł się dopisek Centrum Tańca i Ruchu.
Zajęcia kick boxingu odbywać będą się dwa razy w tygodniu. Zapisy chętnych prowadzone będą do końca października w siedzibie Centrum Tańca i Ruchu TICO. Informacje na stronie www.centrumtico.pl lub pod numerem telefonu 665 319 985.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »