tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 UKS "Kaziuk" w programie Kluby Sportowe Orange

 


Uczniowski Klub Sportowy "Kaziuk", działający przy Publicznym Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Szadkowicach, został zakwalifikowany do udziału w ogólnopolskim programie Kluby Sportowe Orange, objętym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Konkurencja była bardzo duża, gdyż do programu zgłosiło się 2725 grup z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 wniosków, z których wyłoniono 50 najciekawszych projektów. UKS "Kaziuk" weźmie udział w programie jako jeden z trzech klubów w województwie łódzkim.
Założeniem projektu jest stworzenie i wyposażenie wybranych Klubów Sportowych Orange w ośrodkach stanowiących centrum życia społecznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Program wspiera działania sportowe w kilku dyscyplinach w zależności od zainteresowań uczestników oraz możliwości sezonowych ? piłce ręcznej, piłce siatkowej, koszykówce, piłce nożnej i lekkoatletyce. Misją KSO jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej poprzez umożliwienie im rozwijania się w różnorodnych dyscyplinach sportowych.
W ramach dwuletniego programu Kluby Sportowe Orange uzyskają wsparcie w formie niezbędnego sprzętu sportowego, strojów sportowych oraz pomoc przy modernizacji sal i boisk sportowych. Orange Polska S.A. zasili także kluby technologicznie m.in. specjalnymi programami szkoleniowymi na internetowej platformie.


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (913) z dnia 16 Stycznia 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »