tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Ułani z przedszkola

 
Sukces w RadomiuGrupa z Drzewicy podczas finałowego koncertu


W czwartek, 29 kwietnia odbył się w Radomiu finał siódmej edycji Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham moją ojczyznę”. Organizatorem przedsięwzięcia jest diecezjalny instytut Akcji Katolickiej.
W gronie finalistów, którzy wystąpili w auli Wyższego Seminarium Duchownego, byli laureaci eliminacji regionalnych z Drzewicy, w tym mali artyści z Przedszkola Samorządowego.
Za brawurowe wykonanie pieśni „Przybyli ułani” zespołowi w składzie: Piotr Białek, Marlena Bomba, Bartek Klimek, Julia Kotusiewicz, Martyna Matysiak, Ola Niemirska, Magda Wesołowska, Martyna Sosnowska, Bartek Zwolski i Olek Kopczyński przyznano drugie miejsce w kategorii grup przedszkolnych. Konkursowemu jury przypadły również do gustu sceniczne kostiumy. Dzieci zaprezentowały się w specjalnie uszytych na tę okazję pięknych ułańskich strojach.
Gromkie brawa od publiczności, podziękowania od ks. biskupa Henryka Tomasika, pamiątkowe zdjęcia oraz nagrody sprawiły przedszkolakom wiele radości. Wspólnie ze swoimi wychowankami cieszyły się wychowawczynie: Edyta Lewandowska, Maria Kaźmierczyk i Monika Pomykała, które przygotowały zespół do konkursu. Na zakończenie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek.
Dodajmy, że wizyta w seminarium mogła się odbyć dzięki pomocy ks. proboszcza Adama Płuciennika, który sfinansował przejazd autokarem. Za to wparcie przedszkolaki serdecznie dziękują.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (670) z dnia 14 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »