tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Tytuły mistrzów dla ZSO i ZSPryw.

 
We wtorek, 15 stycznia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy odbyły się mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w ramach Licealiady, organizowanej przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy


We współzawodnictwie drużyn żeńskich wzięło udział pięć drużyn. Reprezentowane były: Zespół Szkół Zawodowych w Żarnowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Samorządowych nr 1.
Zwyciężyły uczennice ?Żeromskiego?, które w finale pokonały koleżanki z ekonomika 3:0. W meczu o trzecie miejsce zawodniczki ZSZ w Żarnowie wygrały z reprezentantkami ZSS nr 1 3:2.
Mistrzowska drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących wystąpiła w składzie: Magdalena Nowak, Agata Natkańska, Aneta Stępniak. Opiekunki Edyta Świderska, Izabela Jaciubek.
Reprezentacje chłopców przystąpiły do zawodów w komplecie. W mistrzostwach wystąpiło siedem szkół: Zespół Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym, ZSP w Drzewicy, ZSZ w Żarnowie oraz szkoły opoczyńskie: Zespół Szkół Prywatnych, ZSS nr 1, ZSP nr 1 i ZSO.
Mecze rozgrywano w dwóch grupach, z których zdobywcy miejsc 1. i 2. awansowali do dalszej fazy turnieju. W pierwszym półfinale uczniowie ZSP w Drzewicy odnieśli zwycięstwo nad reprezentacją ZSO 3:1, w drugim chłopcy z ZSPryw. wygrali 3:0 z zawodnikami ekonomika.
Finał należał już do reprezentantów Zespołu Szkół Prywatnych, którzy wygrali z gospodarzami zawodów 3:1. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy ZSP nr 1 a ZSO zakończył się rezultatem 2:3.
Mistrzowska reprezentacja Zespołu Szkół Prywatnych wystąpiła w składzie: Tomasz Kryński, Damian Prusek, Błażej Wach. Opiekun Daniel Jakubczyk.
Zespoły, które wywalczyły miejsce na podium otrzymały, puchary oraz dyplomy. Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie Piotr Podogrocki i Grzegorz Januszewski.
Turniej w Drzewicy stał na wysokim poziomieNajlepsze drużyny mistrzostw ? dziewczęta z ZSO i chłopcy z ZSPryw.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »