tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Tytuły dla "ekonomika"

 
Mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W poniedziałek, 2 kwietnia na orliku w Drzewicy rozegrano mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się dwie reprezentacje ? Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. W bezpośrednim pojedynku rozstrzygnęły kwestię mistrzostwa powiatu. Lepsze okazały się piłkarki ?ekonomika? i to one zajęły pierwsze miejsce.

ZSP nr 1 ? ZSP w Drzewicy 6:2
Reprezentacja ZSP nr 1 wystąpiła w składzie: Jolanta Jędrasik, Ada Brzozowska, Kamila Czaja, Klaudia Kałkowska, Justyna Pancer, Milena Pijet, Faustyna Kawińska, Kinga Nejman, Malwina Falasa, Karolina Waszkiewicz, Ewa Saja, Karolina Wijata, Magdalena Biskup. Opiekun Robert Szulc.
Dwa dni później, 4 kwietnia ? również w Drzewicy ? odbył się turniej chłopców. Była to ostatnia z gier zespołowych, wchodzących w skład ?Licealiady 2011/2012? organizowanej przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Starostwo Powiatowe.
O miano najlepszej piłkarskiej drużyny szkolnej rywalizowało siedem drużyn reprezentujących: Zespół Szkół Prywatnych, Zespół Szkół Samorządowych nr 1, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zawodowych w Żarnowie oraz Zespół Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym.
Pierwszą fazę turnieju rozgrywano w dwóch grupach. Awans do półfinału zapewniały sobie drużyny z miejsc pierwszego i drugiego.
W zawodach dominowały drużyny szkół z Opoczna. W gronie półfinalistów znalazły się ekipy ZSO, ZSP nr 1 i ZSS nr 1 a także ZSR z Mroczkowa.
O tytuł mistrzów powiatu zagrały ostatecznie reprezentacje ?Żeromskiego? i ?ekonomika?. Lepsi okazali się piłarze z ZSP nr 1 i to oni zajęli pierwsze miejsce. Tym samym ich szkoła wywalczyła piłkarski dublet.

Półfinały
ZSO ? ZSR 5:1
ZSP nr 1 ? ZSS nr 1 4:0

Mecz o trzecie miejsce
ZSS nr 1 ? ZSR 1:0

Finał
ZSO ? ZSP nr 1 0:2
Drużyna ZSP nr 1 wystąpiła w składzie: Kamil Jędrzejewski, Bartek Tkaczyk, Konrad Rożenek, Rafał Kobacki, Michał Bańczyk, Szymon Dziuba, Arkadiusz Stempniak, Dawid Mrowiński, Marcin Mastalerz, Kamil Świąder, Mateusz Kośka, Sylwester Belica. Opiekun Robert Wójcik.
Należy nadmienić, że zwycięzcy nie stracili w turnieju nawet jednej bramki, co jest dobrym prognostykiem przed rywalizacją na szczeblu rejonowym, która odbędzie się 16 kwietnia w Drzewicy.

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących
3. Zespół Szkół Samorządowych nr 1
4. Zespół Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym
5. Zespół Szkół Prywatnych
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy
7. Zespół Szkół Zawodowych w Żarnowie
Drużyny, które wywalczyły miejsca na podium otrzymały puchary starosty oraz dyplomy. Sędzią zawodów był Arkadiusz Gadomski.
Za przygotowanie zawodów odpowiedzialni byli Grzegorz Januszewski i Piotr Podogrocki ? nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy.

Mecz o mistrzostwo powiatu dziewcząt. ZSP w Drzewicy kontra ZSP nr 1

W turnieju chłopców dominowały drużyny z OpocznaZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (770) z dnia 13 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »