tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 14 kwietnia, o godz. 22.30 w Idzikowicach PKP (gm. Opoczno) policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali Adama H., kierującego fordem escortem. Mężczyzna wydmuchał 0,32 promila alkoholu.
* 16 kwietnia, o godz. 23.20 w Paradyżu, na ul. Opoczyńskiej policjanci zatrzymali 57?letniego Antoniego P., kierującego oplem astrą. Badanie ujawniło obecność 2,04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Oczywiście prawo jazdy zostało zatrzymane.

Stracili panowanie
* 12 kwietnia, o godz. 22.40 w Zakościelu (gm. Drzewica) na drodze W?728 kierujący VW polo 40?letni Grzegorz Ś. Najprawdopodobniej na skutek rozwijania nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy mostek. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.
* Dzień później, o godz. 19.30 w Strzelcach (gm. Mniszków) na drodze K?12 kierujący citroenem 45?letni piotrkowianin Jerzy P. z powodu nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Został za to ukarany mandatem.

Nieprawidłowo
* 13 kwietnia, o godz. 13.25 w Wygnanowie (gm. Opoczno) 26?letni rowerzysta, Marcin K. podczas nieprawidłowego skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z renaultem megane, kierowanym przez 40?latka. Na szczęście rowerzyście nic poważnego się nie stało ? oprócz tego, że zapłacił spory mandat karny.

Odważny inaczej
14 kwietnia, o godz. 9.40 w Opocznie na ul. Kopernika w rejonie bazarku nieznany kierowca uszkodził zaparkowaną mazdę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Nie widziała?
W południe 14 kwietnia w Drzewicy, na ul. Kolejowej doszło do zderzenia daewoo lanosa, kierowanego przez Irenę W., z volvo V40, kierowanym przez mieszkańca Warszawy. Kobieta chciała włączyć się do ruchu z pobocza, ale nie upewniła się, czy może bezpiecznie wykonać ten manewr. Na skutek zdarzenia kobieta doznała urazu głowy oraz złamania obojczyka i została przetransportowana do szpitala. Nie uchroniło jej to jednak od otrzymania mandatu.

Nie ustąpili
* 16 kwietnia, o godz. 17.55 w Białaczowie 26?letni Paweł S. kierujący oplem vectrą, nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze škodą octavią, kierowaną przez 47?letnią kobietę. Oboje trafili do szpitala na obserwację.
17 kwietnia, o godz. 15.00 na przejeździe kolejowym Ogonowice ? Sitowa, 60?letni mężczyzna kierujący fordem transitem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu lokomotywie. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »