tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Nieprawidłowo
* 4 stycznia, o godz. 12.10 w Opocznie, na ul. Przemysłowej kierujący chryslerem voyagerem 53–letni Marek M. podczas skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z renaultem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
* 8 stycznia, o godz. 14.20 w Opocznie, na ul. Piotrkowskiej kierujący oplem omegą 38–letni Jan M. podczas zawracania pojazdu doprowadził do zderzenia z BMW. Otrzymał za to mandat.

Zwierzęta na drodze!
Ostatni okres był wyjątkowo trudny dla zwierząt dziko żyjących, które pod grubą warstwą zlodowaciałego śniegu nie mogły znaleźć pożywienia. Synoptycy przewidują, że po chwilowej odwilży powrócą i śniegi, i mrozy, więc zwierzęta ponownie zaczną migrować i coraz częściej będą się pojawiać na drogach. Dlatego przestrzegamy kierowców: na drogach przebiegających w pobliżu kompleksów leśnych należy zwalniać! Najechanie na dzika lub jelenia może skończyć się bardzo nieprzyjemnie…
* 4 stycznia, o godz. 14.50 w Stoczkach (gm. Mniszków) takie zbyt bliskie spotkanie ze zwierzęciem przeżył kierowca skody octavii, 28–letni mieszkaniec Puław,
* 9 stycznia, o godz. 6.40 w Tomaszówku (gm. Sławno) kierujący fiatem cinquecento 28–latek potrącił sarnę, która nagle wbiegła na drogę.

Za blisko
5 stycznia, o godz. 7.50 w Opocznie na ul. Piotrkowskiej kierujący volkswagenem golfem 23–letni Andrzej S. nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył kii. Został za to ukarany mandatem.

Za szybko
8 stycznia, o godz. 15.00 w Opocznie, na ul. Piotrkowskiej kierujący VW golfem 24–letni Arkadiusz G. nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę na znaku drogowym. Oprócz kosztów naprawy samochodu musiał ponieść koszt mandatu, który wręczyli mu policjanci.

Uwaga na dziury!
Zima chwilowo odpuściła i spod warstw śniegu i lodu wyłania się czarna nawierzchnia jezdni i coraz więcej pozimowych dziur. Co prawda w Opocznie nie mamy większych powodów do narzekań, ale już poza miastem sytuacja przedstawia się nie najlepiej… 8 stycznia, o godz. 20.20 policjanci przyjęli zgłoszenie uszkodzenia fiata uno, do jakiego doszło na drodze w Ogonowicach (gm. Opoczno). Kierujący pojazdem 21–latek nie zauważył pod kałużą wyboju, wpadł do dziury i uszkodził fiata

Potrącił i uciekł
9 stycznia, o godz. 1.40 w Kruszewcu (gm. Opoczno) nieznany dotychczas kierujący potrącił 27–letniego pieszego, będącego najprawdopodobniej w stanie po spożyciu alkoholu. Na skutek zdarzenia mężczyzna doznał złamania kości podudzia oraz rany tłuczonej głowy i został przetransportowany do szpitala. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Potrącił na chodniku
10 stycznia, o godz. 13.45 w Opocznie na ul. 17 Stycznia kierujący ciężarowym MAN–em Marcin S. chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, zjechał na chodnik i potrącił 61–letniego mężczyznę. Na skutek zdarzenia mężczyzna doznał złamania nosa oraz drobnych otarć naskórka. Po udzieleniu mu pomocy medycznej mógł wrócić do domu.

Odważny inaczej
10 stycznia, o godz. 15.30 w Opocznie nieznany dotychczas kierujący dostawczym mercedesem podczas manewrowania doprowadził do zderzenia z zaparkowanym renaultem scenicem, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »